پو او فو غذای فرانسوی | طرز تهیه پو او فو | غذاهای فرانسوی

طرز تهیه پو او فو غذای فرانسوی پو او فو غذای فرانسوی “پو او فو” را هم می توان به عنوان یک غذای کامل در نظر گرفت و هم به عنوان پایه و اساس آشپزی فرانسوی. آشپزهای ماهر فرانسوی به طرز تهیه این غذا بسیار اهمیت می دهند و معتقدند که طعم اصلی بسیاری از غذا ها به کیفیت “پو او فو” که در آن به کار رفته است بستگی دارد. “پو او فو” را می توانید به همراه سیب زمینی پخته مصرف کنید و یا در انواع پتاژ ها و یا سوپ ها یه همراه ورمیشل مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید مقداری از “پو او فو” را بر روی نان گریل شده ریخته و روی آن پنیر گرویر اضافه نمایید. اگر “پو او فو” را به عنوان یک غذای کامل مصرف می کنید می توانید روی آن یک تخم مرغ نیز بشکنید.
مواد لازم برای “ پو او فو ” غذای فرانسوی 1/5 کیلو گوشت گوساله یک استخوان قلم هویج ,شلغم, تره فرنگی, پیاز, یک شاخه کرفس نمک و فلفل طرز تهیه “ پو او فو ” غذای فرانسوی در یک قابلمه گوشت و استخوان قلم را قرار دهید و به آن 4 لیتر آب سرد اضافه کنید و اجازه دهد تا با حرارت زیاد به جوش آید در طی این مدت، سبزیجات را پوست بگیرید. با دقت کف روی آن را بگیرید و سپس سبزیجات ..

طرز تهیه پو او فو غذای فرانسوی

پو او فو غذای فرانسوی “پو او فو” را هم می توان به عنوان یک غذای کامل در نظر گرفت و هم به عنوان پایه و اساس آشپزی فرانسوی. آشپزهای ماهر فرانسوی به طرز تهیه این غذا بسیار اهمیت می دهند و معتقدند که طعم اصلی بسیاری از غذا ها به کیفیت “پو او فو” که در آن به کار رفته است بستگی دارد. “پو او فو” را می توانید به همراه سیب زمینی پخته مصرف کنید و یا در انواع پتاژ ها و یا سوپ ها یه همراه ورمیشل مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید مقداری از “پو او فو” را بر روی نان گریل شده ریخته و روی آن پنیر گرویر اضافه نمایید. اگر “پو او فو” را به عنوان یک غذای کامل مصرف می کنید می توانید روی آن یک تخم مرغ نیز بشکنید.

مواد لازم برای “ پو او فو ” غذای فرانسوی

  • 1/5 کیلو گوشت گوساله
  • یک استخوان قلم
  • هویج ,شلغم, تره فرنگی, پیاز, یک شاخه کرفس
  • نمک و فلفل

طرز تهیه “ پو او فو ” غذای فرانسوی

در یک قابلمه گوشت و استخوان قلم را قرار دهید و به آن 4 لیتر آب سرد اضافه کنید و اجازه دهد تا با حرارت زیاد به جوش آید در طی این مدت، سبزیجات را پوست بگیرید. با دقت کف روی آن را بگیرید و سپس سبزیجات را اضافه نمایید. پس از اولین جوش مجددا کف آن را بگیرید. به محض این که نمک را ریختید، شعله گاز را کم کنید و اجازه دهید تا مایع به آرامی و به صورت یکنواخت پخته شود و گاهی آن را کمی به هم بزنید. در قابلمه را به نحوی بگذارید که اندکی باز بماند و بخار به آسانی خارج شود. در غیر این صورت آب گوشت شما طعم و بوی خود را از دست خواهد داد. اجازه دهید به مدت 4 تا 5 ساعت پخته شود. پس از آماده سازی، گوشت و سبزیجات را در بشقاب ریخته و روی آن را اندکی از آب گوشت بریزید.

همچنین می توانید بر روی آن نمک، خیار شور و سس خردل بریزید.

Pot au feu

Ingrédients Pour trois litres de bouillon

  1. 1/5 kg de bœuf
  2. Un os à moelle
  3. Carottes , Navets , Poireaux, Oignons , Une branche de céleri
  4. Sel et poivre

Préparation

Mettre dans la marmite la viande et l’os à moelle, versez-y 4 litres d’eau froide, faire bouillir à feu vif. Pendant ce temps éplucher les légumes. Ecumer très soigneusement le bouillon, puis mettre les légumes. Après les premiers bouillonnements, retirer l’écume avec soin. Mettre alors le sel Dès que vous avez salé, diminuez le feu de manière à ce que le liquide cuise très doucement et régulièrement avec un simple frémissement à la surface. Placez le couvercle de la marmite légèrement entrouvert, afin de faciliter l’évaporation, sans cette précaution le bouillon sera trouble et le goût s’en ressentira. Laissez cuire pendant 4 à 5 heures Servir viandes, légumes, un peu de bouillon. Disposez aussi du sel, des cornichons, de la moutarde.

Idées, trucs et astuces

Servir avec des pommes de terre que vous aurez faites cuite séparément

نوشته پو او فو غذای فرانسوی | طرز تهیه پو او فو | غذاهای فرانسوی اولین بار در Guide iran france. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دشمن ساروج سوربات پتاسیم استئارات منیزیم بنزوات سدیم منتول وانیل مونوسدیم گلوتامات صمغ عربی استئاریک اسید پودر تالک پرلیت خاک رنگبر روغن آرگان روغن جوجوبا تیو سولفات سدیم کراتین کتراک اسید تانیک پکتین کاراگینان پودر کاکائو بوراکس آلانتوئین صمغ عربی برای اپیلاسیون آمونیاک خانگی پروتئین وی پگاه کربومر ساختار فروکتوز

کتراک

صمغ عربی

مونو سدیم گلوتامات

اسید استیک

کربومر

کافور

خاک دیاتومه

کربن فعال

سیلیکون دی اکساید

آویسل

آنتی اکسیدان TBHQ

گلوتن ذرت

لانولین

روغن کندش

کافور

گلوتن

روغن فندوق

لاکتات کلسیم

منیزیم استئارات

روغن آووکادو

روغن درخت چای

روغن براهمی

روغن نارگیل

کتراک

سوربات پتاسیم

روغن بادام

شی باتر

ایزوتیازولین

روغن خراطین

روغن جوجوبا

مالتودکسترین

روغن آرگان

فوماریک اسید

خاک دیاتومه